اینجا تهران است!


        اینجا تهران است!
        ظهر عاشورا...
        هلهله شادی دشمنان حسین در ظهر عاشورای سال 1431 ه.ق!
        آتش کینشان به خیمه حسین فروزان!
        پرتاب سنگ عداوتشان به نمازگزاران!
        اینجا تهران است...
        اگر ندای هل من ناصر ینصرنی حسین دلت را می لرزاند...
        فردا روز انتخاب است...
        وای بر ما که به یاری حسین نشتابیم.
        وای بر ما که به هر دلیل تنهایش گذاریم.
        وای بر ما که حسین را فدای سیاستمان کنیم.
        وای بر ما که کوفیانی دیگر شویم.
        فردا روز امتحان است...

        سخنی با مولایم:

        یا صاحب الزمان(عج) از روی تو شرمسارم که در شهرم صدای هلهله یزیدیان در
        عاشورای حسین(ع) تو به گوش رسید.
        کاش غیرتی بود تا از این درد مرگ را به آغوش می کشیدیم.

/ 40 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مسیحا

امروز 22 بهمن جواب بی حرمتی روز عاشورا رو میدن ملت ما ! هرچند جماعت سبز حالا حالاها تصمیم ندارن از رو برن !

الهدی

سلام علیکم تهران 22/بهمن/88 رو بنویسید !!

تلخون

شهادت مولا علی ابن موسی الرضا (ع) بر عاشقان ولایت و امامت تسلیت باد

سوشیانس

اسلام علیک یا اخوی خوب هستین؟ آقا به روز نمیکنین؟ اگه به روز نمیکنین بگین به زور به روزتون کنیم :D

ماه مون

...

شکلات

این الطالب بدم المقتول بکربلا

سلمان

سلام. آخه عمله! تو خودت بودي و اين مطالب رو نوشتي؟ اينقدر راحت گول مزخرفات تلويزيون رو نخور! اگر ما اونجا بوديم بهت ميگم كه كل سوت زدن اين بدبختها 3 دقيقه هم نشد. نكنه برج ديده باني تو هم رفته ته دره !

پروا

کشته شدن در ماه حرام گناهش بیشتره یا کف و هلهله . ما که هیچ کدومش نبودیم ولی کاش چشمامونو نبندیم . کارایی که با ما کردن که سند جلو چشمتون . البته اگه نگید حقمونه !!!

حامد (برادرت!)

يوسف جان! ميدونم دردت چيه؟! همون درديه که منم حس ميکنم. اما تو از يه زاويه ميبينی، من از يه زاويه ديگه. من از اون زاويه ميبينم که بعضی ها به خاطر اغراض سياسی خودشون، اين اشتباه 2-3 دقيقه ای 4 تا نامسلمون رو (که از ميون اونهمه آدم، فقط 4 تا اونم جلوی دوربين های ...) انقدر بزرگ می کنن که عاشورا رو کوچيک کنند و خودشون رو بزرگ. خودت هم میدونی که فقط بخاطر اهداف سياسی هست. يوسف! تو که ديگه رفتی توشون و واقعيتشون رو ديدی! همونی که تو توی کارات ديدی و باهم کلی راجع بهش حرف زديم، همون تو سياست ميشة غائله ای که عاشورا راه انداختن! يوسف جان! به اين فکر کن که ميگن دينداری تو آخر زمان از نگهداشتن گلوله آتش کف دست سخت تره، يعنی چی؟! اگر ميگن آخر زمان شناختن حق از باطل دشواره، يعنی چی؟ یعنی که من و تو بايد فکر کنيم راجع بهش ... آخرش رو هم بهت بگم، اگه خواستی روش باهم بيشتر فکر کنيم: چرا امام صادق (ع) اينهمه رو تفقه در دين اصرار داشتن! فکر ميکنی امام زمان (عج) از هلهلة عاشورا بيشتر ناراحت میشن یا کارایی که به اسمشون میشه یا از تفقه نداشتن من و تو ؟!

............

ماموران زندان اوین محمد نوری زاد نویسنده و کارگردان دربند را مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند. به گزارش خبرنگار کلمه، روز سه شنبه محمد نوری زاد را به بهانه ی هواخوری از سلول خارج کرده اند و سپس ۵ نفر از عوامل امنیتی اوین بر سر وی ریخته و به قصد کشت او را کتک زده اند. به طوریکه ضربه شدیدی که به سر او وارد آمده است توسط پزشک زندان ضربه مغزی تشخیص داده شده است.بر اثر این ضربه بینایی وی مختل شده است. نوری زاد بعد از این عمل غیر اخلاقی و غیر قانونی ماموران زندان اوین در اعتصاب کامل آب و غذا به سر می برد. وی به خانواده خود اعلام کرده اگر وضعیت به همین منوال باشد زنده نخواهد ماند. همچنین نوری زاد پس از ضرب و شتم از سلول دو نفره اش دربند ۲۴۰ به دخمه ای بی نور و بدون جریان هوا و همچنین سرویس بهداشتی منتقل شده است. محمد نوری زاد سه نامه به رهبر و همچنین رئیس قویه قضائیه نوشته بود که آنها را در وبلاگش منتشر کرد و در پی آن به اتهام توهین به رهبری و رئیس قویه قضائیه از ۳۰ آذر ۱۳۸۸ در بازداشت به سر می برد . وی چهارمین نامه خود به رهبری را از داخل زندان اوین نوشت+. دادگاه در حکم بدوی برای این هنرمند ۳ سال و نیم